Język

System informatyczny do obsługi zamówień publicznych

 

Opis systemu e-zam

E-zam to system informatyczny obsługujący zamówienia publiczne po stronie zamawiającego. E-zam działa w chmurze na clustrze niezawodnościowym. Czyni go to odpornym na awarie. Jednak dla użytkownika (czyli Ciebie) fizyczne rozmieszczenie systemu systemu zamówień publicznych, nie ma znaczenia. System działa w oknie przeglądarki i po połączeniu się z adresem e-zam.pl wszystko działa jakby było zainstalowane w jednym miejscu na jednym serwerze. Aby uzyskać dostęp do swojej dokumentacji przetargowej, potrzebujesz jedynie urządzenia z dostępem do internetu oraz zainstalowaną przeglądarką. Masz ciągły dostęp do zgromadzonych w systemie danych i możesz być na bieżąco z prowadzonymi postępowaniami o udzielenie zamówienia publicznego.

 

Infrastruktura systemu e-zam

System obsługujący zamówienia publiczne uruchomiony jest na sprzęcie dostawcy usługi (czyli naszym) w odpowiednio skonfigurowanym środowisku. Sprzęt został skolokowany w wysokiej klasy centrum przetwarzania danych. Nie musisz zaprzątać sobie głowy wymaganiami technicznymi, zakupem sprzętu, konfiguracją systemu zamówień - dostajesz go gotowego do pracy. Jeśli jednak nie spełnia Twoich potrzeb lub oczekiwań. Obsługa zamówień publicznych w Twojej organizacji wymaga nowej funkcjonalności, daj znać chętnie dostosujemy platformę E-zam do Twoich wymagań.

 

Moglibyśmy napisać coś jeszcze ale po co tracić czas na czytanie zarejestruj się już teraz i wypróbuj za darmo jak działa E-zam. Po miesiącu skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy nad dalszymi możliwościami i formą współpracy.

 

Pozdrawiamy

ZESPÓŁ E-ZAM.PL