Latex w naszej sypialni

Latex w naszej sypialni

22 lipca 2018 0 Napisał(a): redaktor

Latex jako tkanina na wskroś syntetyczna, w tematyce erotycznej stanowi swoistą alternatywę dla skóry. Właściwie każda część garderoby może być dzisiaj efektownie wykonana z latexu. Najczęściej spotykanymi formami właśnie z tego surowca są części odzieży oraz gadżetów stosowanych popularnie w dziedzinach związanych z nietypowym seksem.

Wszystko, co tylko posiada delikatną, połyskliwą, latexową powłokę, automatycznie pobudza wyobraźnię. Okazuje się, że latex w naszej sypialni przybrać może nie tylko postać odzieży. Rozwiązań jest dużo więcej. Na nasze pobudzenie seksualne wpływ może mieć nie tylko strój partnera lub partnerki.

Latexowe otoczenie łóżka

Cały krajobraz wokół miejsca, w którym oddajemy się cielesnym rozkoszom, może być ubarwiony blaskiem lateksowej tkaniny. Łóżko przecież też potrzebuje odpowiedniej oprawy!

W sex shopie można nabyć efektowne, latexowe pościele i prześcieradła, gotowe do tego, by od razu zaaranżować je w naszej najintymniejszej przestrzeni.

Czarne, latexowe prześcieradło, nadaje łóżku znacznie większej tajemnicy i perwersyjnej głębi, niż białe prześcieradło z przewiewnej i gniotącej się tkaniny. Latexowe prześcieradła nie wymagają prasowania i są niezwykle uniwersalnymi produktami.

Z ich pomocą stworzyć można także swoiste zasłony na okna, jeśli zależeć będzie nam na tym, by do pokoju nie przedostawało się zbyt wiele światła w czasie naszych miłosnych igraszek.

Latex a pot

Tkanina latexowa nie przepuszcza powietrza, a więc może powodować u nosiciela takiej odzieży nadmierne wydzielanie się potu. Jest to woda na młyn wszystkich, których podniecają spocone ciała. Po zabawach z elementami lattexowymi naprawdę jest co wylizywać!

Możecie więc nabyć obok różnorodnych form odzieżowych także wszelkiego rodzaju dodatki, np. w postaci skarpetek czy rękawic. Latex w połączeniu z ludzkim potem czy nawet moczem może niektórym smakować naprawdę wybornie.

Nie da się ukryć, że zabawy podszyte tego rodzaju specyfikami mogą przynieść zupełnie nowe doznania i utwierdzić nas w przekonaniu, że sypialnia jest niczym bezkresna dżungla.

Latex w naszej sypialni
5 (100%) 12 głosów