O mocnym uderzeniu!

O mocnym uderzeniu!

30 czerwca 2018 0 Napisał(a): redaktor

Dziś, gdy wszyscy czytają „Gray’a”, łączenie przemocy z seksem raczej nie robi już na nikim wrażenia. Co trzeba zrobić, gdy czujemy, że wzmaga w nas ochota na nieco mniej konwencjonalny sex, bez wanilii i nadmiaru czułych słówek?

To proste! Trzeba po prostu odwiedzić nasz profesjonalny sklep internetowy i zaopatrzyć się w cały szereg popularnych gadżetów sprawiających, że seks nabierze nieco większej brutalności i dramatyczności, a my tym samym odkryjemy w sobie nowe pokłady życiowej energii!

Zbity, ale szczęśliwy!

Kiedy mówimy o biciu w łóżku, nie chodzi nam absolutnie o to, by komuś sprawiać ból na granicy życia i śmierci. Takie żądze mogą mieć jedynie osoby mające skrajne problemy z własną psychiką. Chodzi o to, by ból doznawany w łóżku powodował także rozkosz i aby ta rozkosz była priorytetem w całym tym doświadczeniu.

W odkrywaniu pokładów wrażeń zdecydowanie pomóc mogą różnorodne zabawki erotyczne i gadżety, także dostępne w sklepie internetowym. Kto nie zainwestuje w porządną packę – ten nigdy się nie dowie, ile przyjemności przynieść może radość z zadawania komuś bólu kontrolowanego. Packi, bijki, pejcze są bardzo wytrzymałe i otwarte na użycie w celach realizacji najczarniejszych fantazji.

Świetnie odnajdują się w sprawnych i masywnych dłoniach Masterów. Trzymając w rękach te unikalne gadżety można w pełni poczuć moc przypływającej siły i moment kulminacyjnego uderzania żądzy do głowy!

Łoić, ale z głową

Gadżetami do pracy nad ludzkim ciałem i duszą posługiwać się można w czasie długotrwałych sesji w klimacie BDSM. Jeśli z kolei kogoś interesuje połączenie waniliowego sexu z BDSM (czytaj więcej), przy częściowym zastosowaniu naszych elementów do gry – nic nie stoi na przeszkodzie. Seks jest po to, by łączyć jego poszczególne aspekty, dzięki temu za każdym razem scenariusz spotkania realizuje się inaczej. Narzędzia i gadżety do seksualnych tortur z sex shopu wykonane są z tworzyw sztucznych, ale to nie jedyne materiały wykorzystywane na produkty tego typu. Bardzo popularne są także gadżety metalowe, masywne, a także drewniane. Niektóre elementy gadżetów, np. rączki mogą być wykonane ze szkła.

O mocnym uderzeniu!
4.8 (96.67%) 6 głosów