Staniki pobudzające wyobraźnię!

Staniki pobudzające wyobraźnię!

28 maja 2018 0 Napisał(a): redaktor

Każda kobieta szanuje stanik, który nosi. Za dnia służy on przede wszystkim jako forma podtrzymująca biust i gwarantująca wygodę. W nocy zdecydowanie jego znaczenie dla damskiego bytu pogłębia się, czyniąc męski świat pełniejszym i pełnym pokus.

Nie ma nic bardziej pociągającego dla faceta, niż widok atrakcyjnej laski w ciekawie zaprojektowanym biustonoszu. Oczywiście, klasyczne biustonosze były, są i będą jak najbardziej w cenie, ale nie można zapominać też o tym, że najbardziej pobudza to, co niepoznane, nowe i efektownie zaprojektowane.

Wolność dla piersi? Niekoniecznie…

Zanim piersi zostaną kompletnie uwolnione na potrzeby intensywności męskiego dotyku, warto prezentować je pod przykryciem, przynajmniej częściowym. Facet powinien najpierw się napatrzeć.

Poza tym, jak mawiały nasze babki – „od razu odsłaniać się nie opłaca, bo on za szybko się znudzi”. Staniki dzisiejszej doby odkrywają więcej, niż kiedyś. Więcej do nich wykorzystuje się także materiałów syntetycznych, prześwitujących. Niesamowite wrażenie na mężczyznach robią staniki z miseczkami i o połowę mniejszymi, niż miseczki standardowych biustonoszy.

Z takich staników biust dosłownie się wylewa, a cienkie ramiączka tylko zwiększają podniecenie. Zafalować facetowi pod nosem tak zaprezentowanym biustem i zaręczamy – w ciągu kilku chwil jest Twój.

Dopracowanie w najdrobniejszej formie

Do produkcji współczesnych, artystycznie tworzonych staników używa się nie tylko materiałów przezroczystych. W grę wchodzi także skóra, latex oraz różne mieszanki tkanin. Dziś właściwie możliwe jest stworzenie biustonosza ze wszystkiego.

Pytanie tylko, czy chcemy wykorzystać go na raz, czy też zależy nam, by był to produkt wielokrotnego użytku. Ogromne wrażenie na amatorach kobiecej urody robią staniki z charakterystycznymi wykończeniami. Mogą przybrać one postać paciorków, przerywanych siatek, skórzanych szelek z klamrami – wybór jest naprawdę spory.

Wielu facetów w trakcie uprawiania miłości jest tak bardzo zakręconych na punkcie takiej oprawy piersi, że do rana można śmiało figlować w biustonoszu!

Staniki pobudzające wyobraźnię!
4.6 (92%) 5 głosów