E-Z@M – Z pasją o przetargach

Forma dokumentów w Pzp – ściąga!

forma-postac-dokumentow-pzp

Opracowanie powalające szybko sprawdzić właściwą formę / postać dokumentu, a także czy może być on złożony w kopii, oraz kto może taką kopię potwierdzić za zgodność z oryginałem

Po prawie roku obowiązywania Nowego Pzp nadal olbrzymie trudności zarówno Zamawiającym jak i wykonawcom sprawia ustalenie w jakiej formie / postaci może zostać złożony określony dokument, a także czy i kiedy jest możliwe składanie kopii takiego dokumentu.  Problematyczne okazuje się też ustalenie kto może taką kopię potwierdzić za zgodność z oryginałem. 

Aby ułatwić Wam poruszanie się po niełatwych meandrach zamówień publicznych, przygotowaliśmy do pobrania czytelne opracowanie, dzięki któremu w prosty sposób ustalicie, jak przygotować określone rodzaje dokumentów lub też czy złożono dokumenty we właściwej formie / postaci.   

E-Z@M udostępnia niniejsze opracowanie Zamawiającym i Wykonawcom do wykorzystania w postępowaniach przetargowych z prawem do powielania. Inne podmioty mogą wykorzystywać i powielać opracowanie, tylko pod warunkiem wskazania, że zostało opracowane przez E-Z@M, a także źródła (linku do strony, na której udostępniono opracowanie).

Informacja o autorze wykorzystanego obrazu: Tło plik wektorowy utworzone przez mamewmy – pl.freepik.com

Marcin Kalmus

Autor:

Marcin Kalmus – Praktyk, Konsultant ds. zamówień publicznych

m.kalmus@e-zam.pl

+48 514-126-966